ДОБРЕДОЈДОВТЕХОТЕЛ КОРЗО БИТОЛА

Хотел Корзо е a супер-модерен, мултифунционален хотел лоциран во центарот на градот Битола.
Лоциран на само 20 метри од напознатата “Главна Улица” попозната како “Широк Сокак”, обвиткан во место кое овозможува релаксиран престој во мир и тишина.

Хотелот и неговата околина изобилува со импресивна урбана архитектура, типична за нашиот град, која ќе го надополни шармот на Вашиот престој во нашиот хотел.

Гостите најмногу запаметуваат.

УЖИВАЈ ВО ТРЕТМАН ОД ПЕТ ЅВЕЗДИ
ДЕЛУКС СОБИ ВО ЦЕНТАРОТ НА ГРАДОТ

Ве покануваме да го посетите нашиот хотел. Хотелот Корзо се наоѓа на централно место на познатата “Главна Улица”, во центарот на градот Битола, Македонија, историски познат по многубројните продавници, ресторани, кафулиња и барови. Хотелот Корзо е обожаван од своите клиенти за својот врвен квалитет, внимание на детали и најдобрата кујна.

Нашите соби се украсени со дизајнерски додатоци во комбинација со богати, длабоки ткаенини и индивидуален мебел од дрво, заедно со трпезарии, работни клупи, удобни каучи и што е најважно луксузна постелнина за да ви помогне да го достигнете совршениот сон.